Evis Lite

Plně uživatelsky definovaný systém - vytvořte si program "na míru"

Další informace přes technickou podporu

Stránka obsahuje další dostupné soubory ke stažení a popisy funkcí. Ke stažení instalačních souborů programu použijte nabídky v pravém panelu v horní části. Informace o aktuální vezi programu najdete v historii změn.

Slovenská lokalizace programu

Slovenská lokalizace
ZIP soubor obsahuje databázi s překladem programu do slovenského jazyka. Soubor Lang.mdb ze ZIPu rozbalte do složky programu. Po spuštění si program otevře lokalizaci a hned se přepne do zvoleného jazyka.

Německá lokalizace programu

Německá lokalizace
ZIP soubor obsahuje databázi s překladem programu do německého jazyka. Soubor Lang.mdb ze ZIPu rozbalte do složky programu. Po spuštění si program otevře lokalizaci a hned se přepne do zvoleného jazyka.

Anglická lokalizace programu

Anglická lokalizace
ZIP soubor obsahuje databázi s překladem programu do anglického jazyka. Soubor Lang.mdb ze ZIPu rozbalte do složky programu. Po spuštění si program otevře lokalizaci a hned se přepne do zvoleného jazyka.

Automatické zasílání informací z programu EvisLite

EvisMon - program pro automatické zasílání informací
Progam pracující na pozadí na serveru nebo na vybraných stanicích. Dle nastavení zasílá informace o nových objednávkách, servisních zásazích, žádankách na nastavené e-maily. Program je vyžadován ve spojení s programem Evis Mobile.

Program pro automatickou aktualizaci

Program pro automatickou aktualizaci
Ve starších verzích programu není možná automatická aktualizace. Pro aktualizaci je nutné použít soubor aswupdate, který provede kompletní aktualizaci. Soubor rozbalte do adresáře kde máte nainstalován program Evis. Pravděpodobně c:\program files\EvisLite nebo c:\EvisLite. Poté jej spusťte. Zobrazí se obrazovka s průběhem aktualizace. Aktualizaci mohou provádět jen zákazníci, kteří mají zaplacenu technickou podporu.

Program AeroAdmin pro vzdálenou správu

Program pro vzdálenou správu
Program není nutné instalovat. Spustíte jej jen pokud chcete povolit vzdálenou správu. Náš technik se poté připojí na vaše PC a nastaví vše dle vašich požadavků. Vše co je prováděno uvidíte na obrazovce vašeho počítače.